FUEL LI-PO SUPER SLIM STICK BATTERY 11.1V X 1000MAH 20C (FL-11.1X1000)
Available
Li-PO SUPER SLIM STICK BATTERY
11.1V X 1000mAH
DISCHARGE RATE 20C
LENGTH 169mm
HEIGHT 16mm
TICKNESS 15mm
WEIGHT 65g
MINI TAMIYA PLUG
Incoming
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Incoming