FUEL BATTERIA LI-PO 11.1V x 1350MAH 20C TRIPLE (FL-11.1X1350TRI)
In esaurimento
BATTERIA LI-PO
11.1V x 1350mAh
VERSIONE A 3 ELEMENTI
DISCHARGING RATE 20C
DIMENSIONE DI OGNI SINGOLO ELEMENTO:
- LUNGHEZZA 100mm
- LARGHEZZA 19mm
- SPESSORE 5mm
PESO 66g
ATTACCO MINI TAMIYA
Available
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.